5 червня 2019 року відбудеться Регіональний форум «Інноваційні смарт-рішення для освіти»

Запрошуємо взяти участь у роботі Регіонального форуму «Інноваційні смарт-рішення для освіти», який відбудеться 5 червня 2019 року у м. Рівне, вул. Чорновола, 74.
Шановні колеги!

Освітній проект «E-schools» спільно із Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, ГО «Розумне місто та екосистема», ТОВ «Київська енергетична агенція» запрошують Вас взяти участь у роботі Регіонального форуму «Інноваційні смарт-рішення для освіти», який відбудеться 5 червня 2019 року у м. Рівне, вул. Чорновола, 74.

Метою форуму є продемонструвати національні та зарубіжні інноваційні технології смарт-рішень для освіти, розробки цифрових навчальних контентів, мультимедійних рішень, використання інформаційно-комунікаційних технологій у національно-патріотичному вихованні; обговорити сучасні досягнення у цих питаннях та виробити спільні підходи для забезпечення розвитку сучасної освіти та вирішення подальших запитів, що ставить перед суспільством Нова українська школа.
До участі у роботі форуму запрошуються освітяни, керівники територіальних органів влади, ОТГ, закладів освіти, представники бізнесу, науки, громадських організацій, професійних асоціацій та всі ті, хто зацікавлені в розбудові Нової української школи.
Плануються такі напрями роботи форуму:
інновації в освітньому процесі;
цифрові навчальні технології;
STEAM-проекти;
інноваційні технології у національно-патріотичному вихованні;
хмарні сервіси в освіті;
цифрові рішення для дистанційної освіти.
еко- та енергосистеми.
Програма форуму передбачає проведення презентацій, виставок, майстер-класів по роботі з новітнім освітнім обладнанням і програмними засобами для закладів освіти, обговорення актуальних питань розвитку інноваційних освітніх технологій.
Просимо Вас взяти особисту участь у форумі.
Для участі у заході необхідно зареєструватися за посиланням https://forms.gle/oqhvwXHecfZCevAu8
Сподіваємось на плідну співпрацю!