ІІІ МІЖНАРОДНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ ФОРУМ СМАРТ СІТІ ТА ЕКОСИСТЕМА

Дата проведення: 11 - 16 лютого 2020
Мiсце проведення: м. Яремче, вул. І. Петраша, 30, оздоровчий комплекс «Карпати»

Добра справа – традиція!

Традиційна щорічна XV зустріч в Яремче. Останніх три роки вона відбувається у форматі Міжнародного господарського форуму «Смарт сіті та екосистема». В рамках Форуму заплановано три конференції, виставка, кільканадцять тематичних панелей, відвідування об’єктів інфраструктури Прикарпаття.

Головною цільовою аудиторією є керівники органів місцевого самоврядування і особливо голови об’єднаних територіальних громад. Запрошуємо керівників та спеціалістів муніципальних організацій та підприємств, наукових працівників, представників бізнесових кіл, громадських діячів, зарубіжних гостей і просто небайдужих громадян.

Філософія Форуму. Рухатись від простого до складного, знизу вверх, розвивати горизонтальні стосунки, шукати не легкий і короткий шлях, а вірний.

Стратегічне завдання Форуму. Сприяння розвитку громадянського суспільства в повній гармонії з навколишнім середовищем на основі сучасних інформаційних технологій та інновацій.

Девіз Форуму. «Тримаймося! Разом!»

Мета Форуму. Максимально наблизити його програму до реальних потреб його учасників. Це питання наповнення місцевих бюджетів, ефективне використання ресурсів в т.ч. енергетичних, впровадження сучасних сервісів, нових технологій та обладнання, смарт-спеціалізація громад і регіонів, кооперативний рух, фестивальна діяльність, туризм у всіх його проявах та багато іншого. Сподіваємося побачити продукцію учасників Форуму на виставці і доповнити меню продуктами виробленими учасниками Форуму.

Спілкування в колі колег, консультації з експертами, сучасні технології та обладнання на стендах виставки, присутність великої кількості науковців (запрошено більше 30 університетів), гармонізація планів на наступний рік, кращі практики з-за кордону, творча атмосфера, неповторна природа, зустріч з митцями. Це далеко не повний перелік позитивних моментів цього заходу, який дає впевненість в тому, кожен знайде для себе багато нових знайомств, корисних і приємних речей.

До зустрічі в місяці лютому, в днях з 11 по 16, в місті Яремче.

Проєкт програми заходу 

Для Асоціацій та ГО 

Для Бізнесу  

Для Комунальних підприємств 

Для представників Науки 

Для ОТГ 

For foreign participants